• Horizontal hydraulic jack
  • Ningbo luxin машините ко., Ltd..

за нас

видео-слој-насловот

Ningbo LUXIN MACHINERY CO., LTD

Основана во 1995 година, нашата компанија се наоѓа во заливот Хангжу нова зона, Ningbo, во непосредна близина на заливот Хангжу мост една од најдолгите транс-океански мостови. Уживавме во поволна географска услови и регионални индустриски кластер предности. Зградата зафаќа површина од над 30.000 квадратни метри, вклучувајќи сеопфатна деловен простор, electrowelding работилница, шут детонација работилница, хардвер работилница, сликарство работилница, собранието продавница и независен центар за тестирање. Ние сме надворешно-трговската компанија специјализирана за сите видови на дигалки, вклучувајќи хидрауличен кат Џек, хидраулични гаража приклучок, хидраулична дигалка шише, режа Џек, Џек стои, мотор лифт, решетката гума и велосипеди stand.We имаат ISO 9001: 2000 за системот за квалитет сертификација, Европската BSCI сертификација, а некои производи се ГШ, CE сертификација, и имаат ANSI2009. Нашите производи се извезуваат во земји, вклучувајќи ги Велика Британија, Франција, Германија, Италија, САД, Канада, Мексико, Бразил и Русија, и се добро примени меѓу клиентите и признати од страна на пазарот. Како на крајот на 2017 година, ние се пријавиле за 15 патенти.

Над 10 години

одликуваат соПоврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања
WhatsApp Online Chat !