• Horizontal hydraulic jack
  • Ningbo makineri LUXIN co., Ltd.

Rreth nesh

Video-layer-title

NINGBO LUXIN MAKINERIA CO., LTD

E themeluar në vitin 1995, kompania jonë është e vendosur në gjirin Hangzhou Zona e Re, Ningbo, ngjitur me urë gjirin Hangzhou-një nga më të gjatë urave trans-oqeanike. Ne gëzojnë kushte të favorshme gjeografike dhe avantazhet rajonale thërrmuese industriale. Ndërtesa mbulon një sipërfaqe prej rreth 30.000 metra katrorë, duke përfshirë zonën e plotë të zyrës, electrowelding workshop, seminar shtënë-prish, seminar hardware, seminar pikturë, dyqan kuvendi dhe qendër e pavarur testimi. Ne jemi një kompani e tregtisë së jashtme të specializuar në të gjitha llojet e jacks, duke përfshirë jack kat hidraulike, krik hidraulik garazh, krik hidraulik shishe, jack pres me gërshërë, jack qëndron, ashensor motor, raft gomë dhe biçikleta stand.We kanë ISO 9001: 2000 sistemit të cilësisë certifikimit, certifikimit evropiane BSCI, dhe disa produkte kanë të GS, certifikimit er, dhe kanë ANSI2009. Prodhimet tona janë të eksportohen në vende, përfshirë Britaninë, Francën, Gjermaninë, Italia, Shtetet e Bashkuara, Kanada, Meksikë, Brazili dhe Rusia, dhe janë të mirë-pranuar në mesin e klientëve dhe të njohur nga tregu. Deri në fund të vitit 2017, ne kemi aplikuar për 15 patentat.

Mbi 10 vjet

Të zgjedhura Bylidh

Na jep një britmë
Get Updates Email
WhatsApp Online Chat !